+38(095)3898731

ДОРОГИ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ

Американська сім’я зібрала більше $1 млн на дороги на сонячних батареях. Американська сім’я, що мешкає в штаті Айдахо, США, пропонує замість традиційного асфальтового дорожнього покриття використовувати сонячні батареї.

Незважаючи на те, що в перші кілька днів кампанія по збору коштів на подальший розвиток проекту сонячних доріг на Indiegogo не отримала істотної підтримки, сімейству Брюсових таки вдалося залучити необхідну суму для виходу на новий етап проекту. До закінчення кампанії залишилося ще кілька днів, але на рахунку проекту вже знаходиться майже 140% від запланованої суми в $ 1 млн – $ 1,38 млн.

Як повідомляє ІТСua http://itc.ua/news/proekt-dorog-na-solnechnyih-batareyah-sobral-na-indiegogo-bolee-1-mln/ ці кошти потрібні Джулі і Скотту Брюсовим для того, щоб перенести свою технологічну дорогу з двору на автостоянки, тротуари і навіть автомагістралі. Відтак, зібрані кошти підуть на те, аби найняти команду інженерів, яка зможе внести в сонячні дороги ще кілька ключових особливостей і допоможе якнайшвидше та наймасовіше поширити їх.